Ja som Teo a toto je môj web.

Ten starý prestal fungovať. Zase. A keďže som veľmi šikovný programátor, tak nemám vôbec čas ho opraviť. Tak som spravil toto.
Časom ho vylepším, aby ste vedeli čo som zač. Asi. Nesľubujem.

V skratke robím hlavne na tomto, a vyrábam ďalších mne podobných tuto.
Ak si tiež mne podobný|á|é a chceš pod mojim velením dobrošsky kódiť super veci tak hybaj sem.

Najradšej by som robil hry, (či gamifikácie) alebo hudbu (alebo kombináciu oboch) ako full-time. Takže ak chceš investovať stotisíc eur do môjho herného nápadu, prípadne progresívneho elektro-djentového albumu, tak môžeš.

Toto dám menším fontom lebo idem hovoriť o svojej cene a som dosť drahý. Lebo ak si už tu, tak možno chceš niečo nakódiť alebo skonzultovať. Skonzultovanie je ZADARMO, ak z toho vyplynú aj ďaľšie práce. Tie už stoja 30 evri na hodinu, ale ak si Sorosovská neziskovka tak 20. Každopádne ma projekt musí zaujať, ale potom to má gule, sľubujem. Ak neveríš, pošlem aj referencie. Postup som za viac než 10 rokov vycibril a po tých konzultáciách ZADARMO ti spravím cenový odhad, ktorý potom neprekočím. Dokonca možno zaplatíš menej, lebo fakturujem reálne odrobený čas. Ak to odhadnem zle, tak extra práca je na mňa nech sa to už konečne naučím odhadovať.

Práve si tu už približne jednu minútu a jednu sekundu. Fakt približne, lebo ak si klikal na linky tak aj viac. Každopádne zaslúžiš si gifko:

Dejvid Hazlhof ako Surf